Fotografia Ślubna - Adam JastrzębowskiŚlub to uroczystość jedyna w swoim rodzaju. Ukochana osoba przy boku, nutka zaniepokojenia czy wszystko uda się zgodnie z planem. Piękna suknia, długi welon, elegancki garnitur z muszką. Ważne dla Was obojga drobiazgi. Nerwowe spoglądanie na zegarek. Emocje kumulują się w Was już od rana, by swą pełnią wybuchnąć w trakcie składania przysięgi, gdy mówicie sobie "Tak". Najpiękniejsza chwila to ta tuż po przysiędze, jak spoglądacie na obrączki, a uczucie euforii miesza się z miłością i oddaniem. Za Wami siedzą świadkowie, wzruszeni rodzice i dziadkowie którzy ukradkiem ocierają łzę. Potem gromkie sto lat i najszczersze życzenia od rodziny i przyjaciół. Jeszcze tylko pierwszy taniec, gdy wszystkie oczy gości skierowane są na Was i można zaczynać najpiękniejszą imprezę w Waszym życiu.

Nazywam się Adam Jastrzębowski, jestem zawodowym fotografem. Fotografia ślubna to emocję, które Wam się udzielają. Łzy szczęścia i wzruszenia, pocałunki, szeptane czuła słówka, wyczuwalna wręcz chemia między Wami. Z reporterskim zacięciem dokumentuję te ulotne chwilę, pamiętając o szalonych tańcach i niekończących się toastach. Wiem, które momenty zaślubin i wesela są dla Was najważniejsze. Z przyjemnością uwiecznię na fotografiach najpiękniejszy dzień w Waszym życiu.

Oferuję Państwu profesjonalny fotoreportaż ślubny. Zdjęcia możemy rozpocząć już od przygotowań u fryzjera czy makijażystki, a skończyć o której-tylko-godzinie-chcecie w trakcie wesela. Mogę Wam towarzyszyć przy ubieraniu sukni i garnituru, w trakcie ceremonii ślubnej i życzeń. Uważnie będę obserwował przez obiektyw aparatu wesele, a gdy opadną już emocje i porządnie się wyśpicie spotkamy się na sesji ślubnej.Fotografie oddaję Państwu w formacie cyfrowym, na życzenie mogę Wam także przygotować tradycyjny album z wklejanymi odbitkami.kontakt:
email: adam@jastrzebowski.com
telefon: +48 604 892 028